Sipariş: | n11.com - hepsiburada.com -
Toplu sipariş: Canbaykitap - 506 863 65 00

Sipariş: | n11.com - hepsiburada.com -
Toplu: Canbaykitap - 506 863 65 00

[Listeler saatlik güncellenir.]
8.Sınıf (En Güncel Konular)
7.Sınıf (En Güncel Konular)
6.Sınıf (En Güncel Konular)
5.Sınıf (En Güncel Konular)
4.Sınıf (En Güncel Konular)
3.Sınıf (En Güncel Konular)
2.Sınıf (En güncel konular)
Güncel Yıllık Planlar
Güncel Paylaşım & Konu

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Duyuru] Bazı forum ve konular silinecektir...
11-08-2012, 08:55 PM
RE: [Duyuru] Bazı forum ve konular silinecektir...
Peki hocam bu bizim adımıza kötü değil mi yani kayıtlı kullanıcı sayısının çokluğu o siteyi popüler yapıyor. Yada artık böyle bir şeye ihtiyacımız olmadığını mı düşünüyorsunuz Smile

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Sanma bu tekerlek kalır tümsekte..
Bul
Alıntı  
11-08-2012, 08:59 PM
popülerite işe yaramıyor içerik olmayınca maalesef. o yüzden önce içerik geliştirilmeli ondan sonra üye gelir zaten. son dönemde dikkat edersek çok fazla üye gelmiyor. bir dönem gelen öğretmenler ve ilgili üyeler tekrar online olmuyorlar. bence önemli olan içerik..

fourteen springs passed..
...::DarKneSsLorD::...
Istanbul 112
[Resim: sSUxo0.jpg]
Bul
Alıntı  
11-08-2012, 09:04 PM
Bu tasarıyı 2 ay önce ben de düşündüm...
Forum amacından sapmamalı...
Emeğinize sağlık Smile
Bul
Alıntı  
11-08-2012, 09:14 PM
(11-08-2012 08:59 PM)DarKneSsLorD demiş ki:  popülerite işe yaramıyor içerik olmayınca maalesef. o yüzden önce içerik geliştirilmeli ondan sonra üye gelir zaten. son dönemde dikkat edersek çok fazla üye gelmiyor. bir dönem gelen öğretmenler ve ilgili üyeler tekrar online olmuyorlar. bence önemli olan içerik..

Silinen kullanıcı hesapları adına yorum yapmıştım, içeriğin düzenlenmesi fikrini ben de sonuna kadar destekliyorum zaten. Silinen 40 bin kullanıcı hesabı bu sitenin ne kadar fazla kayıtlı üyesi olduğu düşüncesini zedeleyebilir, diye düşünüyorum.

Sanma bu tekerlek kalır tümsekte..
Bul
Alıntı  
11-08-2012, 09:16 PM
Popülarite önemli değil, önemli olan içeriğin kaliteli olması... Bununla birlikte sitenin hitap edeceği kitleye uygun içeriğin bulunması gerekiyor. Bu gerçekleşirse popülarite mutlaka artacaktır. Şahsen hiçbir sitenin üye sayısına bakmam; zaten şuan üye sayısı istatistiği henüz ana sayfaya yansımamış, fakat admin panelinden görüyorum.

Dün itibariyle başlattığımız çalışmalar da sitenin hem içeriğini, hem hizmet kalitesini, hem de performansını arttırmaya yönelik. Zaten bu çalışmalar neticesinde sitenin popülaritesi de uzun vadede artacaktır. Bu konuda acele etmememiz lazım.

Şuan birinci aşamadayız, yani gereksiz konu/mesaj/özel iletiler/mod ve adm kayıtları/pasif üyelikler gibi gereksizleri büyük oranda temizlemek.

İkinci aşamada kategorilendirme ayarlanacak; o aşamada sizlerin de görüşleri alınacak elbette...

Üçüncü aşamada menüler güncellenecek, kaldırılan forumlara ait linkler silinecek, çeşitli düzenlemeler yapılacak.

Dördüncü aşamada forum takımımızın üst kademelerine dışarıdan veya buradan (forum yönetiminde adminlik yapmış, deneyimli) öğretmen arkadaşların getirilmesi sağlanacak.

Çalışmalarımız devam ediyor. 3 Eylül gibi bir hedef belirledim. Destek veren herkese teşekkür ederim.
Bul
Alıntı  
12-08-2012, 01:48 AM
(11-08-2012 09:14 PM)MeLiTa demiş ki:  
(11-08-2012 08:59 PM)DarKneSsLorD demiş ki:  popülerite işe yaramıyor içerik olmayınca maalesef. o yüzden önce içerik geliştirilmeli ondan sonra üye gelir zaten. son dönemde dikkat edersek çok fazla üye gelmiyor. bir dönem gelen öğretmenler ve ilgili üyeler tekrar online olmuyorlar. bence önemli olan içerik..

Silinen kullanıcı hesapları adına yorum yapmıştım, içeriğin düzenlenmesi fikrini ben de sonuna kadar destekliyorum zaten. Silinen 40 bin kullanıcı hesabı bu sitenin ne kadar fazla kayıtlı üyesi olduğu düşüncesini zedeleyebilir, diye düşünüyorum.

yanlış anlama lütfen muhalefet etmek için yazmamıştım. yeni online olan birisi bu kadar fazla üyesi olmasına rağmen sitede online olan kişi sayısını 8-9 kişi görünce otomatik olarak üye sayısının şişirme oldugunu düşünebilir. gerçekten şişirme olmasa bile aksini idda etmek zor. çünkü günlük olarak online kişi sayısı düşük. bence içerik olarak güçlü olmamız üye sayısının ve online üye sayısının üstünü kapatır diye düşünüyorum. çünkü site içerik olarak yararlı oldugunda kimse ne online sayısına ne de toplam üye sayısına bakmaz diye düşünüyırum.

fourteen springs passed..
...::DarKneSsLorD::...
Istanbul 112
[Resim: sSUxo0.jpg]
Bul
Alıntı  

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
8. Sınıf İngilizce Öğretmenleri Facebook Grubuna katıldınız mı?

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.