Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Duyuru] İçerik Politikası
12-08-2012, 11:08 PM
[Duyuru] İçerik Politikası
Değerli yöneticilerimiz ve üyelerimiz,

Sitemizin içeriğini geliştirmek için sizlerin de görüşlerine ihtiyaç var. Aşağıdaki sorulara cevap niteliğinde yorumlarınızı, eleştiri ve görüşlerinizi bekliyoruz.

1. Sitemizde henüz bulunmayan, ancak açılmasını istediğiniz yeni kategoriler nelerdir? Neden bu kategorilerin açılmasını istiyorsunuz?
2. Sitemizde kapatılmasını istediğiniz kategoriler hangileridir? İlgili kategorilerin neden kapatılmasını istediğinizi gerekçeleriyle açıklayınız?

Bunların dışında eklemek istedikleriniz varsa paylaşabilirsiniz.

Not: Önereceğiniz kategori, forum ve alt forumların İngilizce eğitimiyle alakalı olması gerekir.
Bul
Alıntı  
13-08-2012, 01:32 AM
RE: [Duyuru] İçerik Politikası
Ben 20'den fazla madde halinde kendimce yapılabilecek şeyleri sıraladım.

Ekteki dosyadan görüşlerime ulaşabilirsiniz...

Eklenti Dosyaları
.doc  İçerik Politikası Öneri Raporum.doc (Boyut: 34 KB / İndirilme: 11)

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

[Resim: banner-if.png]

TEOG Fighter Yenilendi!

* 35 test (11 Yeni)...
* 700 çoktan seçmeli soru...
* 25 adet Boşluk Doldurma Etkinliği...
* Her ünite için kelime listeleri ve quizleri...
* Her ünite için 4 Test...
* 3 adet Kelime Tekrarı için testler ve önemli kelimeler...
* 1-8. Üniteleri içerir...
* E-kitap (pdf) halinde mail adresinize gönderilir... Yani bir tane alıp istediğiniz gibi öğrencilerinize dağıtabilirsiniz...

Örnek sayfalar için tıklayınız...

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için: www.mehmetdogar.com
Bul
Alıntı  
13-08-2012, 02:09 AM
bence ticari çeviriler yasaklansın. emeğimiz hiç kılını kıpırdatmadan para kazanan insanlara gitmesin.

fourteen springs passed..
...::DarKneSsLorD::...
Istanbul 112
[Resim: sSUxo0.jpg]
Bul
Alıntı  
13-08-2012, 02:30 AM
Şurası kapansın diye bir öneride bulunmayacağım. Ama bazı forumlar Mehmet'in de önerdiği gibi birleştirilebilir ya da bölümleri en aza indirgenebilir. İngilizce öğretmenleri namına açılmasını önerebileceğim başlıklar:
* Avrupa Birliği projeleri; Etwinning, Comenius, Grundtvig, Leonardo Da Vinci vs. Bunlar Ortak alanda olabilir. Tanıtımları ve nasıl kullanılıcakları hakkında bilgi ile bir soru cevap bölümü/ yardım masası yeterli olacaktır.
* KPDS, ÜDS forumunda üyelerin soru sorabileceği ve soruların çözümlerini açıklayan alt forumlar.
* Forumda önceden olan bir uygulamaydı sanırım. Word ya da Phrase of the day gibi bir bölüm.
* Web2 Tools. Materyal hazırlamaya yardımcı siteler ve kullanımı paylaşılabilir.
* Öğretmenlere özel genel bir tartışma/yardımlaşma forumu
* Duyuru forumu; burada yüksek lisans başvuru , sınav tarihleri, konferans, kurs vs. duyuruları yapılabilir.
.......
Şimdilik aklıma gelen bunlar..
Bul
Alıntı  
13-08-2012, 09:07 PM
1) English Dictionary forumu açılsın diyorum. Çünkü ingilizce anlamını bilmediği kelimeleri bu foruma konu açabiliriz.

2)
CerCis demiş ki:*Yabancı diller forumu (Japonca- Rusça vs.) çok kullanılmıyor ve foruma çok fazla katkısının olduğunu düşünmüyorum.

*My Dear Diary bölümü çok kullanılmadığından kaldırılabilir. Neredeyse bir yıldır mesaj yazılmamış.

Katılıyorum.

[Resim: mbd3g.gif]
Bul
Alıntı  

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.