Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VIP Başvuruları
16-08-2012, 03:52 AM
Mesaj: #1
VIP Başvuruları
Değerli üyelerimiz,

Yönetici statüsünde olmayan ve herhangi özel bir grupta yer almayan üyelerimiz, forumlarımızda bazı içeriklere ulaşamayabilir, bazı alt forumlarda bağlantıları göremeyebilir veya eklentileri indiremeyebilir. Sitemizin imkanlarından sınırsız faydalanmak istiyorsanız, en kısa zamanda herhangi özel bir gruba geçmeniz tavsiye edilir. Eğer öğretmenseniz Öğretmen Grubuna geçmenizi tavsiye ederiz. Öğretmen olmayan üyelerimiz ise VIP Grubuna geçerek sitemizden genel olarak herhangi bir sınırlama olmadan yararlanabilirler. Ancak her ne kadar VIP grubunda olsanız da öğretmenlere özel bazı sınırlı alanlara gerek görüldüğünde ulaşamayabilirsiniz.

VIP grubuna geçebilmek için aşağıdaki şartları karşılıyor olmanız gerekir:

1. En az 10 adet orijinal içerik (doküman) paylaşmanız gerekir.
(KPDS, ÜDS, YDS üzerine orijinal çalışmalarınız, kelime listeleri, konu anlatımları, testlerden oluşan dosyalar, ders notlarınız; pdf, word, ppt formatında her türlü yabancı dil üzerine eğitici çalışmalarınız veya arkadaşlarınıza ait [izin aldığınız] çalışmaları paylaşabilirsiniz. Kopyala-yapıştır konular, sadece yazıdan ibaret basit konular dikkate alınmayacaktır; Konuların içeriği eğitici ve yabancı dil üzerine olmalıdır. Başvurunuz değerlendirilirken konu paylaşımlarınız tek tek değerlendirilecektir.)
2. Mesaj sayınız en az 20 olmalıdır.
(Göndereceğiniz mesajlar yorum içerikli olmalıdır. Yalnızca teşekkürden ibaret mesajlar kesinlikle dikkate alınmayacaktır. VIP grubuna geçecek üyeler Türkçeyi iyi kullanmalı ve imla kurallarına dikkat etmelidir.)
3. Saygınlık değeri en az 10 olmalıdır.
(Saygınlık değeri puanı toplamıdır. Yöneticilerimiz veya üyelerimiz paylaşımlarınızdan dolayı veya diğer üyelere yardımlarınızdan dolayı size saygınlık değeri puanı ekleyebilir.)
4. Beğeni düzeyi en az 10 olmalıdır.
(Konu ve mesajlarınızın beğenilme oranıdır. Yöneticilerimiz veya üyelerimiz paylaşımlarınızdan dolayı veya diğer üyelere yardımlarınızdan dolayı mesajlarınızı beğenebilirler.)
5. Sitede aktif bir üye olmanız gerekir.
(Yukarıdaki şartları taşısanız bile bir haftadan uzun süre sitemize uğramadığınızda veya VIP grubuna geçtikten sonra paylaşımlarınızı bıraktığınızda gruptan çıkarılabilirsiniz.)
6. Örnek bir üye olmalı ve kendisine tüm Adminler tarafından VIP üyelik onayı verilmelidir.

Hali hazırda bu şartları taşımayan VIP grubu üyeleri Member grubuna geçirilmiştir.

Bu şartları taşıyorsanız VIP olmak için başvurularınızı Adminlerimize yapabilirsiniz.
Not: İlkokul ve ortaokul öğrencileri başvuramaz.


Site Yönetimi
Bul
Alıntı  


Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:
To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.