Sipariş: | n11.com - hepsiburada.com -
Toplu sipariş: Canbaykitap - 506 863 65 00

Sipariş: | n11.com - hepsiburada.com -
Toplu: Canbaykitap - 506 863 65 00

[Listeler saatlik güncellenir.]
8.Sınıf (En Güncel Konular)
7.Sınıf (En Güncel Konular)
6.Sınıf (En Güncel Konular)
5.Sınıf (En Güncel Konular)
4.Sınıf (En Güncel Konular)
3.Sınıf (En Güncel Konular)
2.Sınıf (En güncel konular)
Güncel Yıllık Planlar
Güncel Paylaşım & Konu

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5 sınıf 18 saat ingilizce düşünceleriniz
27-06-2013, 08:46 PM
5 sınıf 18 saat ingilizce düşünceleriniz
ortaokulda 5 sınıfta yeni müfredat uygulamasında 6 maddede 18 saate kadar ingilizce dersi konulabilir diyor. 20 saat zorunlu, 4 saat seçmeli, 11 saat ingilizce koydurmayı planlıyorum 2013-2014 yılında, tabiki bu konuda düşünmek de gerekiyor, kitaplar, müfredat, yıllık planları, hikayeler. Bu konu ile ilgili düşünceleri paylaşmak istiyorum. yabancı kitaplar pahalı. ama olmayacak da değil. yerli basım kitaplar uygun olanları sıralamak lazım, örneğin İbrahim sargın beyin kitapları güzel. 5 sınıf upgrade kitabını beğenmiştim. ancak hazırlık gibi bir uygulama olmalı ve kitaplar younger öğrencilere uygun olmalı diye düşünüyorum. bu konuda tecrübelerinizi bekliyorum. (sayın denetmenim Roesia ve misha öğretmenim bu konuda fikirlerini iletirlerse sevinirim)
Bul
Alıntı  

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
8. Sınıf İngilizce Öğretmenleri Facebook Grubuna katıldınız mı?

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.