Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

2013-2014 Yılı 4. Sınıf İngilizce Yıllık Planı
02-09-2013, 10:59 PM
RE: 2013-2014 Yılı 4. Sınıf İngilizce Yıllık Planı
paylaşım için teşekkürler, ancak aklıma takılan birşeyi sorabilir miyim? neden saatlar "2 saat" olarak güncellendi? Smile
Bul
Alıntı  
02-09-2013, 11:03 PM
Sanırım http://ttkb.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/...ys2013.rar Mayıs ayında yayınlanan ders saat çizelgesine göre düzenlenmiş hocam.

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

[Resim: banner-if.png]

TEOG Fighter Yenilendi!

* 35 test (11 Yeni)...
* 700 çoktan seçmeli soru...
* 25 adet Boşluk Doldurma Etkinliği...
* Her ünite için kelime listeleri ve quizleri...
* Her ünite için 4 Test...
* 3 adet Kelime Tekrarı için testler ve önemli kelimeler...
* 1-8. Üniteleri içerir...
* E-kitap (pdf) halinde mail adresinize gönderilir... Yani bir tane alıp istediğiniz gibi öğrencilerinize dağıtabilirsiniz...

Örnek sayfalar için tıklayınız...

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için: www.mehmetdogar.com
Bul
Alıntı  
02-09-2013, 11:13 PM
yalnız, bu sene 4. sınıflarda ders saati değişmedi benim bildiğim kadarıyla. benim müdürm böyle konuları iyi bilir ve takip eder, asla atlamaz. ve 4lerin ders saatini 3er saatten hesapladı.

Kaldı ki şimdi paylaştığınız dökümanı okudum orda yazan ifade şu: "Temel Eğitim Genel Müdürlüğünün 08/05/2013 tarihli ve 43769797/121.01/886487 sayılı teklif yazısı üzerine Kurulumuzda görüşülen İlköğretim Kurumları (İlkokul ve Ortaokul) Haftalık Ders Çizelgesinin ortaokul kısmında, 2013-2014 Öğretim Yılından itibaren 5 ve 6’ıncı sınıflardan başlamak ve kademeli olarak uygulanmak üzere ekli örneğine göre değişiklik yapılması kararlaştırıldı."

yani bu sene sadece 5 ve 6ların ders saati değişikliği uygulanıyor. 4ler buna dahil değil benim bu yazıdan anladığım Smile
Bul
Alıntı  
02-09-2013, 11:20 PM
Haklısınız hocam benim gözümden kaçmış. Zaten daha önce 3 saate göre hazırlamıştım. Bu sabah bir öğretmen arkadaş 2 saate göre olacak diyince ben de 2 saate göre bu sabah güncellemiştim. Bilgilendirmeniz için teşekkürler, tekrardan 3 saate göre düzenledim. Smile

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Bir teşekkürü çok görmeyelim... Faydalı olmak adına siz de paylaşımda bulunun!

[Resim: 1e9hti.jpg]
Bul
Alıntı  
02-09-2013, 11:20 PM
Ben de 3 saat diye biliyordum. Çünkü bu seneki 3. ve 4. sınıflar eski sisteme göre devam edecekler. Uygulama her eğitim ve öğretim yılında aşamalı olarak uygulanacak diye biliyorum. Eğer okul idareniz de o şekilde hesapladıysa doğrudur.
Bul
Alıntı  
02-09-2013, 11:24 PM
(02-09-2013 11:20 PM)Yavuz Hoca demiş ki:  Haklısınız hocam benim gözümden kaçmış. Zaten daha önce 3 saate göre hazırlamıştım. Bu sabah bir öğretmen arkadaş 2 saate göre olacak diyince ben de 2 saate göre bu sabah güncellemiştim. Bilgilendirmeniz için teşekkürler, tekrardan 3 saate göre düzenledim. Smile

rica ederim, ne demek Smile emeğinize sağlık tekrardan Smile
Bul
Alıntı  

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.