Sipariş: | n11.com - hepsiburada.com -
Toplu sipariş: Canbaykitap - 506 863 65 00

Sipariş: | n11.com - hepsiburada.com -
Toplu: Canbaykitap - 506 863 65 00

[Listeler saatlik güncellenir.]
8.Sınıf (En Güncel Konular)
7.Sınıf (En Güncel Konular)
6.Sınıf (En Güncel Konular)
5.Sınıf (En Güncel Konular)
4.Sınıf (En Güncel Konular)
3.Sınıf (En Güncel Konular)
2.Sınıf (En güncel konular)
Güncel Yıllık Planlar
Güncel Paylaşım & Konu
Kapalı 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Anket Sonuçları
29-09-2014, 11:28 PM
Anket Sonuçları
Ankete toplamda 1623 kişi katılmıştır. Anket verileri kısaca analiz edildiğinde;
Ankete katılanların %56'sı tüm ingilizce eğitim siteleri arasında en çok ingilizceforum.net 'i ziyaret ettiğini belirtti.
Ankete katılanların %15'i sitenin yavaş olduğunu, %26'sı orta hızda olduğunu, %59'u ise hızlı olduğunu belirtti.
Ankete katılanlardan %18'i materyal ihtiyaçlarını sitemizden pek karşılayamadığını belirtirken, katılımcıların %82'isi sitemizin materyal yönünden yeterli veya zengin olduğunu belirtti.

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Bul

29-09-2014, 11:53 PM
RE: Anket Sonuçları
ingilizceforum kulvarında lider! Daha iyi olacak inşallah!

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Bul

30-09-2014, 04:20 PM
(30-09-2014 12:28 AM)shutterbug42 demiş ki:  En çok ziyaret edilen site bu kulvarda "myingilizce." Orada sıkıntı şu sitede kimin moderatör olduğu, moderatörlerin ne iş yaptığı tam belli değil. Linki veya eki silinmiş konularda yardım yok. Yardım konusu altına açılması gerekek konular hemen hemen her kategoriye açılıyor ama müdahale eden çıkmıyor. İngilizceforum.net'te de sayıları epeyce fazla olan leecher konusunda ise orası bir numara.
Bir de bunun dışında ücretli forumlar var ki,ücretsiz forumları bir iyice tarayan buralardaki paylaşımları oraya taşıyıp orada konu açan kendi sırtından para kazandıran kullanışlı aptallarla dolu yerler.
Bütün forumların en önemli sıkıntısı ise emek ve zamandan büyük fedakarlıklar sergilenilerek çoğu zaman karşılıksız paylaşılan içerikler için en çok kıymet bilmesi gereken meslek grubu öğretmenlerin teşekkür butonuna tıklamayı bile vakit kaybı kabul etmesi.

Şu forumda binlerce şey paylaştım ama hiçbir zaman teşekkür beklentisi içerisinde olmadım. Yapılan her iyilik için karşılık beklenmemeli.. Hele de hakkımı helal etmiyorum demek oldukça absürd çünkü internet gibi bir platformda bir şey paylaşıyorsanız göze almanız ya da gözden çıkarmanız gereken hususlar var.

[Resim: PkPgp3.png]
Bul

30-09-2014, 05:07 PM
(30-09-2014 04:20 PM)Misha demiş ki:  Şu forumda binlerce şey paylaştım ama hiçbir zaman teşekkür beklentisi içerisinde olmadım. Yapılan her iyilik için karşılık beklenmemeli.. Hele de hakkımı helal etmiyorum demek oldukça absürd çünkü internet gibi bir platformda bir şey paylaşıyorsanız göze almanız ya da gözden çıkarmanız gereken hususlar var.

Ne yazık ki size katılamıyorum.
"Teşekkür butonuna tıklamak" bir salise çok mu zor? "Teşekkür" yazmak üç saniye biraz daha zor !!! Ancak teşekkürü aklının köşesinden bile geçirmeyenler için her şey imkansız!
Kullanıyorsa teşekkür etsin, etmiyorsa kullanmasın.
Bul

30-09-2014, 05:28 PM
(30-09-2014 05:07 PM)hitafsay demiş ki:  Ne yazık ki size katılamıyorum.
"Teşekkür butonuna tıklamak" bir salise çok mu zor? "Teşekkür" yazmak üç saniye biraz daha zor !!! Ancak teşekkürü aklının köşesinden bile geçirmeyenler için her şey imkansız!
Kullanıyorsa teşekkür etsin, etmiyorsa kullanmasın.

Teşekkür butonu sadece gereksiz bir ayrıntı.. Kişiyi motive edebilir tamam ama olmasa da olur. Kaldı ki yakın zamana kadar da yoktu.

[Resim: PkPgp3.png]
Bul

30-09-2014, 07:30 PM
İnsanları hak hukuktan bahsederek paylaşımını zorla beğendirmek çok mu mantıklı? Kişi zaten beğendiği birşey için Teşekkürünü sunacaktır. Buna hak olayını karıştırmak ne derece doğru? Bence sizler olayı tamamen yanlış anlamışsınız. Eğer her paylaşımına teşekkür istiyorsa arkadaş, bana hakkını helal etmeyebilir. Öyle bir hakkı varsa eğer..

"Sonra hayat bize öyle birini gönderir ki önceden kaybettiğimiz her şey için mutlu oluruz."
Bul

Kapalı 

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
8. Sınıf İngilizce Öğretmenleri Facebook Grubuna katıldınız mı?

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.