Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tüm Üyelere Duyuru! Herkes Buraya!
23-10-2014, 04:20 PM
Mesaj: #1
Tüm Üyelere Duyuru! Herkes Buraya!
Nasıl ki indirme butonuna basmayı biliyorsan, TEŞEKKÜR BUTONUna basmayı da öğren ve bunu kendine bir alışkanlık haline getir!
O dokümanı indiriyorsan eğer, o paylaşımı yapan kişi senin bir ihtiyacını görmüş demektir. Kimsenin burada tek kuruşkuk menfaati yoktur! Herkes foruma bir katkı sağlayarak birbirlerinin ihtiyaçlarına destek olmaktadırlar. Paylaşım yaparak destek olamıyorsan, TEŞEKKÜR etme erdemini edin bari!

TEŞEKKÜR BUTONU KULLANIM YÖNERGELERİ:

Şekil 1.A'da görünen görsel, teşekkür butonudur! Paylaşımcı ve yardımsever üyeler tarafından yapılan paylaşımlardan herhangi bir şekilde yararlanıldığında (indirildiğinde, yazdırıldığında, okunduğunda) tıklanan erdem butonudur, insanlık butonudur, terbiye butonudur!

[Resim: Capture.jpg]

Şekil 1.A

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Bul
Alıntı  
23-10-2014, 09:24 PM
Mesaj: #2
RE: Tüm Üyelere Duyuru! Herkes Buraya!
Teşekkür ve cevap butonunu açtığınız için de ayrıca teşekkür ederim..

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

The best teachers never stop learning..
Bul
Alıntı  
23-10-2014, 09:36 PM
Mesaj: #3
RE: Tüm Üyelere Duyuru! Herkes Buraya!
Adminler , moderatorler yada üyeler tarafından paylaşılan bazı paylaşımlar, benim ihtiyaç duyduğum konuyla ilgili olmasa bile, baktığım zaman son zamanlarda gerçekten çok yararlı ve emek harcanmış paylaşımlar var , eminim. Yapılan paylaşımlar aradığım konu,test,quiz vs... çerçevesinde olmasa bile , yarar bulan yada bulacak olan üyeler adına teşekkürlerimi esirgemeyeceğim. Hatırlatma için ayrıca "Teşekkür Ederim."

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Practice Makes Perfect
Bul
Alıntı  


Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:
To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.