[Listeler saatlik güncellenir.]
8.Sınıf (En Güncel Konular)
7.Sınıf (En Güncel Konular)
6.Sınıf (En Güncel Konular)
5.Sınıf (En Güncel Konular)
4.Sınıf (En Güncel Konular)
3.Sınıf (En Güncel Konular)
2.Sınıf (En güncel konular)
Güncel Yıllık Planlar
Güncel Paylaşım & Konu

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TEOG HATALI SORU
01-05-2015, 12:19 PM
RE: TEOG HATALI SORU
adamlar işin içinden çikamamiş. Ben ne diyim bilmiyorum dunden beri kendimi toplayamadim Sad
Bul
Alıntı  
02-05-2015, 12:15 AM
Ya adamlar bu yorumları yaparken bizim bazi arkadaşlarin "bunun neyini tartışıyorsunuz yeeeeeaaaaaawwww" şeklindeki çok bilmiş ve ukala tavirlari beni çileden çıkarıyor..
Bul
Alıntı  
02-05-2015, 07:19 AM
@ozzy_1905_
Hocam foruma hoşgeldiniz.

Hatalarla mücadele edip buna seslerini var güçleri ile duyuran insanları seviyorum.

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Bul
Alıntı  
02-05-2015, 09:23 AM
Desteğinize teşekkürler. Bu konuda sonuna kadar mücadele edeceğime dair öğrencilerime söz verdim..
Bul
Alıntı  
02-05-2015, 02:54 PM
A kitapçığındaki görselli 13. soru için de resmin net olmadığı yönünde tereddüte düşülmüş..
Benim gözlerim ameliyatlı olduğundan mı bilmiyorum ama ben de soruyu ilk gördüğümde arkadaki adamı polis olarak algıladım..Elindeki feneri de silah zannettim..
İlk bakışta adamın polis olduğunu düşünüp şıklara baktığımda "D" şıkkını (the police arrested the criminals) okuduktan sonra "criminals" kelimesi benim tekrar resmi incelememe sebep oldu..Dikkatli baktığımda polis zannettiğim adamın gözlerinin bağlı olduğunu ve elinde bir fener olduğunu gördüm..
Gözleri iyi seçemeyip, şıklarda "police" kelimesini görüp aceleyle şıkkı sonuna kadar okumayan bir öğrenci "D" şıkkını işaretleyebilir..
Bu tür sınavlarda görseller net ve açık olmalıdır..

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

The best teachers never stop learning..
Bul
Alıntı  
02-05-2015, 08:02 PM
Bundan 3 yıl önce bir öğrencimin dünyada sadece 7 kişide bulunan bir göz rahatsızlığı vardı. Sınav kağıdını büyük puntolarla A3 olarak bastırırdım. Ayrıca kendisinin cerrahların kullandığı büyüteçli gözlüğü olmasına rağmen ayrıca kendisine bir de büyüteç verirdim, ancak görebilirdi.
Devletin yaptığı sınavlarda aynı imkan olmadığı için düz liseye kayıt yaptırmıştı.
Görsellikte netliğin ve okunabilirliğini önemini vurgulamak için anımı paylaştım.
Bul
Alıntı  

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
8. Sınıf İngilizce Öğretmenleri Facebook Grubuna katıldınız mı?

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.