Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Free Time Activities Yaz - Kes - Yapıştır
29-11-2015, 09:51 PM
Free Time Activities Yaz - Kes - Yapıştır
Cümleleri kesik yazı stiliyle yazdım çünkü sadece kesip yapıştırmasınlar istedim ve benim öğrencilerimin içinde İngilizce yazmakta sıkıntı çekenler var. Kesik yazı 4 lere olmaz derseniz değiştirebilirsiniz tabi :/ Bir de deftere aynı cümleyi 5 kere yaz tarzı ödev vermeyi de sevmiyorum. İsterseniz siz yazı stilini düzenlersiniz yine. Çıktı alırken de dosyayı pdf olarak farklı kaydedip tek yaprağa birden fazla sayfayı çıktı alabilirsiniz fotokopi maliyetini düşürmek açısından. Umarım faydalı olur.

NOT: Orijinal belge sosyal medyadan bi hocamızın domino oyunu olarak hazırladığı belgedir. Ben değiştirdim belgeyi biraz. Kendisine de teşekkür ederim.

Eklenti Dosyaları
.docx  FreeTime TraceCutPaste.docx (Boyut: 1.5 MB / İndirilme: 606)
.pdf  FreeTime TraceCutPaste.pdf (Boyut: 1.18 MB / İndirilme: 442)
.zip  yazfontlar.zip (Boyut: 378.03 KB / İndirilme: 249)
Bul
Alıntı  
19-06-2016, 06:38 PM
RE: Free Time Activities Yaz - Kes - Yapıştır
cok tesekkurler
Bul
Alıntı  

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.