Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

White Fang romanı kısa özeti çevirisi
20-05-2016, 10:02 PM
Mesaj: #1
Cool White Fang romanı kısa özeti çevirisi
Bu metnin ingilizce çevirisi lütfen?

Jack London'ın ölümsüz eseri Beyaz Diş romanında ormanda yaşayan ve insanların arasına karışmak isteyen vahşi bir köpeğin hayatı anlatılır.

Beyaz diş romanındaki köpek, dövüşlerde pek başarılı değildir. hayatta kalmak için ona dövüş yaptırılır. Sonunda bir dövüşte bir doberman tarafından yaralanır.

Oradan geçmekte olan Smith ona sahip çıkar ve para karşılığı onu satın alır. Ancak onun da bir gün onu terkedeceğini hisseden Beyaz diş sahibi ile birlikte gitmeye karar verir.

Sahibinin evinde bir gün azılı bir katil gelir ve Beyaz dişi öldürür. Roman, vahşi doğanın şartlarına dayanan bir hayvanın insanlar arasında yaşama savaşını anlatır.
Bul
Alıntı  
20-05-2016, 10:16 PM
Mesaj: #2
RE: White Fang romanı kısa özeti çevirisi
ÇEVİRİ

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Bul
Alıntı  
20-05-2016, 10:31 PM
Mesaj: #3
RE: White Fang romanı kısa özeti çevirisi
Jack London's immortal novel White Teeth living in the wild in the woods and describes a dog's life between people who want to mingle.

White teeth dog in the novel is not very successful in the fight. It made him fight to survive. Finally wounded by a doberman in a fight.

From there, passing Smith buys her out and have her money. However he decides to go with her on a day with white teeth that feel it would leave.

a day at the house of a notorious killers have come and kill white female. The novel describes the battle between humans living conditions of an animal based on the wilderness.
Bul
Alıntı  
23-05-2016, 10:42 PM
Mesaj: #4
RE: White Fang romanı kısa özeti çevirisi
@ Tranemis

Nice job. Lovely Google translationSmile
Bul
Alıntı  
23-05-2016, 10:45 PM
Mesaj: #5
RE: White Fang romanı kısa özeti çevirisi
(23-05-2016 10:42 PM)Wellington demiş ki:  @ Tranemis

Nice job. Lovely Google translationSmile

Aynen öyle, bire bir google translation Smile

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Bul
Alıntı  


Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:
To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.