Kapalı 
 
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ödevim için yardım eder misiniz?
11-01-2017, 04:00 AM
Mesaj: #1
Ödevim için yardım eder misiniz?
Arkadaşlar merhaba ödevim için bana yardım edebilecek biri var mı?

1. Yatak odası çok büyük değil. Bir yatak, yatağın yanında masa ve iki sandalye var. Bir pencere, duvarda resimler ve paltolarımı (ceket, hırka vs.) astığım bir bölüm var.

2. Oturma odasında yeşil ve beyaz renklerde iki koltuk, koltukların üstünde beyaz ve gri renkte yastıklar var. Duvarda bir tablo ve camın önünde bitkiler var. Oturma odasında üç tane sehpa, kitaplık ve objeler (dekor ürünleri) var. Oturma odası evin en sevdiğim bölümü.

Bunları çevirebilesiniz çok mutlu olurum gerçekten şimdiden teşekkürler.
Bul
 
11-01-2017, 06:27 PM
Mesaj: #2
RE: Ödevim için yardım eder misiniz?
Kendi ödevini kendin yapacaksın. Ödev sana veriliyor! Forumda yapamadığın ufak tefek yerleri sorabilirsin.

Bu niyetle gelirsen, başta ben olmak üzere, herkes yardımcı olacaktır. Aksi halde, bu hazırcı zihniyetle hayatta başarılı olamazsın. Bir şeyler için kedin çaba sarf etmen lazım.

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

Bul
 
Kapalı 


Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
Önerilen Facebook Grupları:
To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.