[Listeler saatlik güncellenir.]
8.Sınıf (En Güncel Konular)
7.Sınıf (En Güncel Konular)
6.Sınıf (En Güncel Konular)
5.Sınıf (En Güncel Konular)
4.Sınıf (En Güncel Konular)
3.Sınıf (En Güncel Konular)
2.Sınıf (En güncel konular)
Güncel Yıllık Planlar
Güncel Paylaşım & Konu

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proje ve Performans Ödev Konuları
16-02-2007, 05:17 PM
RE:  Proje ve Performans Ödev Konuları
fenerbest demiş ki:TeşekkürlerWink2 proje performans için ayrıca bir zümre yaptınız mı?

Evet yaptık .Beş performans ödevi verdik ve her bir ödevi 20 üzerinden değerlendirdik. Toplamını tek bir not olarak ortalamaya dahil ettik. Ancak bu dönem kesinlikle bir ödev vermeyi düşünüyorum. Beş ödevi öğrenciden alana kadar, akla karayı seçtim. Çoğu ödev getirmedi, getirenlerin ödevi ise pek bir şeye benzemiyordu. ( Ki bu konuda çocuklar haklı!Haftada bir ödev verdik tüm derslerden aldıkları ödevler düşünülürse baştan savma yapmaları normal.) Bir ödev vereceğim, bir not olarak değerlendirmeye alacağım zira öbür türlü çocukların ortalamaları performans ödevi yüzünden düştü ki bu ödevler aslında öğrenci lehine olması gereken bir çalışma..

Paylaşımcı ve yardımsever üyelere edelim. (Site yönetimi)

[Resim: puccadf6.jpg]Güç ; bileğinizde ya da beyninizde değildir; güç , Yaratıcınıza yönelen çaresizliğinizde , kalbinizin temizliğinde ve isteklerinizin içten olmasında gizlidir.
Bul
Alıntı  
16-02-2007, 05:18 PM
RE:  Proje ve Performans Ödev Konuları
Naiad demiş ki:saolasın canım

Wink

[Resim: puccadf6.jpg]Güç ; bileğinizde ya da beyninizde değildir; güç , Yaratıcınıza yönelen çaresizliğinizde , kalbinizin temizliğinde ve isteklerinizin içten olmasında gizlidir.
Bul
Alıntı  
25-02-2007, 11:48 AM
RE: Proje ve Performans Ödev Konuları
Teşekkürler paylaşımınız için.
Bul
Alıntı  
26-02-2007, 01:49 AM
Burda bir yanlıslık var bize mufettis en az bir performans odevi verecek olugumuzdan bahsetti siz en az bes tane vermissiniz ne alaka ben anlamadım her ay bir odev mi yapsın demis oluyrsunuz simdi..
bu arada 4 ve 5 icin performans odevi payssacabilcek olan var mı saygılar
Bul
Alıntı  
26-02-2007, 08:48 AM
En az bir ödev verilecek deniyor bu konuda haklısınız. Biz zümre olarak böyle bir karar almıştık ama çocukların bu karardan olumsuz etkilendiğini düşünüyorum. Bu sebepten bu dönem bir ödev vereceğim.

Bul
Alıntı  
26-02-2007, 08:54 AM
http://rapidshare.com/files/10977277/ing.rar

Bul
Alıntı  

Facebook sayfamızı beğendiniz mi? https://www.facebook.com/ingilizceforum
8. Sınıf İngilizce Öğretmenleri Facebook Grubuna katıldınız mı?

To report any kind of abuse, harassment, inappropriate content, copyright infringement or privacy complaints, please send an email to ingilizceforum@gmail.com

Forum kurallarına ve yasalara aykırı paylaşımlar yapmak, telif haklarını ihlal eden içerikleri yaymak yasaktır. Kural ihlali içeren konular sitemizden kaldırılır. Gözden kaçan konular için bizi bilgilendiriniz: ingilizceforum@gmail.com

Siteyle ilgili bir sorun yaşarsanız veya uygunsuz bir içerikle karşılaşırsanız lütfen bize email ile bildiriniz. Üyeler yazdıkları içerikten sorumludur. Forum içeriğine katkıda bulunan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.